joi, iunie 13, 2024
spot_img
AcasăАдміністраціяДві громади області працюватимуть над розробкою концепцій індустріальних парків

Дві громади області працюватимуть над розробкою концепцій індустріальних парків

Дві громади області працюватимуть над розробкою концепцій індустріальних парків, – Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської ОВА.

➡️ Кошти для виготовлення необхідної документації отримають Кам’янська й Тячівська ТГ у межах конкурсу обласної військової адміністрації та Агентства регіонального розвитку і транскордонного співробітництва «Закарпаття».

👉 Як повідомив Василь Іванчо, майбутній парк «Тячів» передбачає об’єднання чи створення на площі близько 85 га промислових підприємства різного призначення, зокрема сміттєзавод, логістичний центр, виготовлення корпусів з полімерних композиційних матеріалів тощо. Завдяки цьому вдасться забезпечити приблизно тисячу робочих місць. Для підготовки необхідних документів з обласного бюджету Тячівська громада отримає 300 тисяч грн.

👉 Також заступник голови ОВА додав, що на розробку концепції індустріального парку «Кам’янське індастрі» спрямують 150 тисяч грн. Функціональним призначенням цієї локації буде створення виробничих та логістичних комплексів для зберігання сільськогосподарської продукції. Відтак тут зможе працювати від 150 до понад 700 фахівців.

📍Ці кошти переможці конкурсу можуть використати на розробку детального плану території, проведення стратегічної екологічної оцінки та інших необхідних витрат, які безпосередньо пов’язані зі створенням індустріальних парків.

💬 «Процес кропіткий та нелегкий, проте все це дозволить підвищити конкурентоспроможність наших громад, збільшити надходження до бюджетів, покращити інвестиційний клімат. Розуміємо, що від моменту створення концепції до реєстрації і запуску індустріального парку мине немало часу, але в перспективі це буде вигідним капіталовкладенням як для громад, так і області загалом», – підкреслив Василь Іванчо.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments