joi, iunie 13, 2024
spot_img
AcasăПолітичнийЗакарпатців попереджають про шахрайські повідомлення про надходження посилок від імені відомого поштового...

Закарпатців попереджають про шахрайські повідомлення про надходження посилок від імені відомого поштового сервісу

Закарпатцям почали надходити фейкові сповіщення замасковані під відомого українського поштового сервісу, які містять фішингові посилання на підконтрольні шахраям ресурси.

Як повідомляють в поліції Закарпаття, аферисти переконують жертву перейти за посиланням на підконтрольний їм ресурс, та ввести дані своєї банківської картки (ім’я власника, номер, CVV-код та термін дії).

У подальшому зловмисники купують різноманітні товари онлайн, використовуючи для розрахунку незаконно отримані дані громадян.

Також, маючи такі відомості, шахраї можуть оформити повернення вже замовлених товарів, привласнюючи кошти з рахунків жертв.

Кіберполіція закликає дотримуватися наступних порад:

— не переходьте за сумнівними гіперпосиланнями

— отримуйте дані про надходження посилки на лише офіційному сайті поштового сервісу або у застосунку;

— перевіряйте правильність URL-адреси сайту перед введенням конфіденційних даних – навіть найменша невідповідність може означати, що користувач потрапив на фішинговий сайт;

— заведіть окрему інтернет-картку для онлайн-шопінгу, на яку переказуйте лише ту суму, що необхідна для сплати;

— сплачуйте гроші після отримання товару, аби мінімізувати ризики втрати коштів;

— не повідомляйте стороннім особам коди-підтвердження, які приходять у SMS-повідомленнях або безпосередньо у застосунки;

„При розголошенні платіжної інформації шахраям – негайно зверніться до банку та заблокуйте карту”, — наголошують правоохоронці.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments