sâmbătă, iulie 20, 2024
spot_img
AcasăАдміністраціяЗа 2023 рік в Україні відкрилися сотні тисяч нових ФОПів

За 2023 рік в Україні відкрилися сотні тисяч нових ФОПів

Про це свідчать дані платформи „Опендатабот”.

За 2023 рік в Україні зареєстрували понад 304 тисяч нових фізичних осіб підприємців та 37 тисяч нових компаній. Найпопулярнішими сферами стали роздрібна та гуртова торгівля, IT та надання індивідуальних послуг.

304 048 нових реєстрацій ФОПів було зафіксовано в Україні станом на 29 грудня 2023 року. Кількість нових бізнесів перевищила показники 2021 року на 7%.

Найпопулярнішими сферами серед нових ФОПів минулого року були — роздрібна торгівля, IT, надання інших індивідуальних послуг, гуртова торгівля, діяльність із забезпечення стравами та напоями.

Серед нових ФОПів, які надають індивідуальні послуги, найбільш запитаними були перукарні та салони краси — 18 059 нових бізнесів.

Лідерами за кількістю нових реєстрацій ФОП стали Київ, Дніпропетровська та Львівська області. Втім, як зазначають аналітики, місце реєстрації бізнесу може відрізнятись від фактичного місця діяльності.

На відміну від ФОП, нові компанії відкриваються не так часто та ще не сягнули показників, які фіксували до початку повномасштабного вторгнення.

За 2023 рік відкрилось 37 297 нових компаній. Це на третину менше, ніж у 2021 році, коли було зареєстровано 56 267 нових бізнесів.

Найпопулярнішими сферами для нових компаній стали гуртова торгівля, діяльність громадських організацій та надання соціальної допомоги. Найбільше нових компаній зареєстрували у столиці, у Дніпропетровській та Львівській областях. На ці три регіони припадає майже половина реєстрацій нових бізнесів.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments