vineri, iunie 21, 2024
spot_img
AcasăАдміністраціяЗеленський і Залужний привітали Сухопутні війська України

Зеленський і Залужний привітали Сухопутні війська України

Президент України Володимир Зеленський і Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітали військових з Днем Сухопутних військ Збройних Сил України.

Їхні привітання розміщені в Телеграм.

„Сухопутні війська України. Майже 600 тис. воїнів різних родів військ. Сміливі. Героїчні. Потужні”, — написав президент.

Він додав, що багатьох відзначено державними нагородами. Багатьох пам’ятатимуть завжди побратими за силу й допомогу в бою. Багатьом вдячні українці за звільнення землі, міст і сіл, за можливість пишатися потужністю української армії.

„Багатьох ми сьогодні згадуємо, коли вшановуємо українських героїв, які віддали свої життя заради нашої держави й людей. Слава нашим захисникам! Дякую кожному солдату, кожному сержанту, кожному командиру за міць, яку ви даєте нашій державі”, — написав Зеленський.

„Другий рік поспіль ми відзначаємо цей день в умовах великої війни, захищаючи країну від російської ворожої навали. Ви — надійна основа української армії. Міцний щит та гострий спис, що нещадно знищує противника! Ви знаєте ціну кожного клаптика української землі. Ваша незламна воля та мужність є гордістю нашої держави!” — написав Залужний. Він подякував кожному воїну, хто боронить країну в складі Сухопутних військ Збройних Сил України, захищаючи рідний дім та майбутнє українських дітей.

День Сухопутних військ, який відзначають щороку 12 грудня, був встановлений указом президента України від 18 жовтня 1997 року для відзначення заслуг Сухопутних військ як найчисленнішого виду Збройних сил України у забезпеченні обороноздатності держави.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments