joi, iunie 13, 2024
spot_img
AcasăрізнеКожна сьома українська школа пошкоджена через російські атаки

Кожна сьома українська школа пошкоджена через російські атаки

Наразі в Україні близько 900 тис. дітей навчаються дистанційно.

В Україні внаслідок російських обстрілів зруйновано понад 200 шкіл, більш як 1600 – пошкоджено. Про це у середу, 24 січня, повідомив заступник міністра освіти та науки України Андрій Сташків.

«Якщо казати про зруйновану освітню інфраструктуру по Україні, то тільки шкіл зруйновано більш як 200, і більш як 1600 – зазнали пошкодження. Якщо перевести це у відносні цифри, то це кожна сьома школа в Україні була пошкоджена», – зазначив заступник на брифінгу.

За словами Сташківа, це спричиняє відсутність доступу до освіти в українських дітей. Також він додав, що на сьогодні в Україні близько 900 тис. дітей навчаються дистанційно.

«Вони не можуть відвідувати школи і навчаються з використанням дистанційних технологій. І в умовах війни це насправді є викликом як для вчителів, так і для самих учнів», – сказав заступник міністра.

Нагадаємо, що унаслідок ракетного удару по Львову 29 грудня окрім 10 житлових будинків також були пошкоджені три школи і дитсадок. Окрім ліцею «Оріяна», руйнувань зазнали ще три навчальні заклади: СЗШ №86, ліцей «Сихівський» та ДНЗ №78.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments