miercuri, aprilie 24, 2024
spot_img
AcasăНовиниМав за честь у стінах адміністрації вітати справжнього друга Закарпаття, керівника Угорської...

Мав за честь у стінах адміністрації вітати справжнього друга Закарпаття, керівника Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Magyar

Робота донорської організації, яку очолює пан Легел, не потребує окремих представлень. Можу впевнено сказати, що з початку широкомасштабної війни Угорська екуменічна служба допомоги в Україні є однією з найефективніших благодійних організацій.

Інфраструктурні проєкти підтримки ВПО, матерів та дітей, які постраждали внаслідок війни, посилення медичних осередків і багато іншого. Усе це вже реалізовано не тільки на Закарпатті, а й в інших регіонах країни.

Немає такого прохання, на яке б не відгукнулися наші угорські партнери. Все це допомогло в перші місяці війни витримати критичне навантаження на громади краю, ця робота допомагає нам і зараз.

Під час зустрічі обговорили декілька проєктів, які можуть бути реалізовані на Закарпатті для дітей з прифронтових регіонів.

Подякував Ласлу Легелу за ініціативу та самовіддану роботу, а також Уряду Угорщини за увагу до потреб українців у цей складний для всіх нас час.

Вручив спеціальну подяку від команди Палати регіонів Конгрес місцевих та регіональних влад.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments