Вранці 26 серпня під час масованої атаки Росії на Закарпатті збили крилату ракету. Зробили це бійці Закарпатського 650-го окремого зенітно-кулеметного батальйону Збройних сил України.
Про це написав голова ОВА Віктор Микита у своєму Telegram
Повітряну тривогу на Закарпатті оголосили о 06:11 через зліт МіГ-31-К та загрозу атаки дронами. Очільник ОВА Віктор Микита закликав мешканців не ігнорувати загрозу.
О 08:56 Микита наголосив, що крилаті ракети перебувають на території Закарпатської області й рухаються курсом на Воловець. О 09:03 ракети змінили курс на Львівщину, проте загроза ударів ще залишається, додав голова ОВА.
Що відомо про атаку РФ 26 серпня
Росія вранці 26 серпня атакувала Україну дронами та ракетами, зокрема „калібрами” з військових кораблів у Чорному морі та ракетами з бомбардувальників Ту-95МС.
На тлі атаки НЕК „Укренерго” зранку 26 серпня надала розпорядження ввести екстрені відключення світла по всій Україні.