miercuri, mai 22, 2024
spot_img
AcasăНовиниНа Закарпатті жінку покарали за ухилення від військового обліку

На Закарпатті жінку покарали за ухилення від військового обліку

У засудженої була медична освіта

Мукачівський міськрайонний суд визнав винною місцеву мешканку Ольгу Кулю в ухиленні від військового обліку. За проігноровану повістку до ТЦК для проходження військово-лікарської комісії жінці присудили 5100 грн штрафу.

Як йдеться у вироку суду, який винесли 13 травня, Ольга Куля є військовозобов’язаною, оскільки має середню спеціальну медичну освіту (сестринська справа), хоча наразі ніде не працює. 9 квітня їй додому принесли повістку для проходження військово-лікарської комісії з попередженням від начальника ТЦК про необхідність виконати вимоги законодавства щодо військового обліку і надання відомостей щодо стану здоров’я. Обвинувачена повістку проігнорувала.

Під час судового засідання Ольга Куля визнала свою вину та попросила призначити їй покарання у вигляді штрафу. Суд також врахував, що обвинувачена не має судимості і не перебуває на обліку у психіатра та нарколога.

Дослідивши всі матеріали справи, суддя Наталія Морозова визнала Ольгу Кулю винною в ухиленні від військового обліку і призначила їй покарання у вигляді штрафу, розміром 5100 гривень. На вирок можуть подати апеляцію.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments