luni, iunie 24, 2024
spot_img
AcasăНовиниНа Закарпатті розвиватимуть геотермальну енергетику

На Закарпатті розвиватимуть геотермальну енергетику

АТ „Укргазвидобування”, що входить в Групу „Нафтогаз”, підписало меморандум про співпрацю із Закарпатською ОВА, що має на меті розвиток геотермального потенціалу регіону.

Про це повідомляє пресслужба „Укргазвидобування”.

Повідомляється, що підписаний меморандум торкнеться реалізації проєктів з перетворення газу на електрику на Солотвинському та Лютнянському родовищах, а також генерації енергії за децентралізованою схемою.

Це рішення покращить забезпечення потреб Солотвинської та Ставненської територіальних громад.

„Співпраця відбудеться в площині розробки не лише традиційних для компанії покладів вуглеводнів, але й у сфері наукових досліджень і 3D-сейсміки з метою розкриття геотермального потенціалу регіону”, – зазначив перший заступник генерального директора „Укргазвидобування” Віталій Заєць.

Крім того, компанія ініціювала наукові дослідження, які допоможуть оцінити перспективи промислової генерації геотермальної енергії у Закарпатській області.

Нагадаємо:

АТ „Укргазвидобування” ввела в експлуатацію дві високодебітні свердловини на одному із найглибших родовищ України, які дають 390 тисяч кубометрів газу на добу: 270 та 120 тисяч кубометрів відповідно.

Минулого року більшість підприємств  групи „Нафтогаз” покращили свої фінансові результати щонайменше на 40%.

„Нафтогаз України” при підготовці до опалювального сезону планує накопичити принаймні 13 млрд кубометрів газу українського видобутку.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments