duminică, iulie 21, 2024
spot_img
AcasăАдміністраціяРозширення транскордонного співробітництва між Румунією та Україною

Розширення транскордонного співробітництва між Румунією та Україною

Розширення транскордонного співробітництва між Румунією та Україною на регіональному рівні є однією з тем, що становлять інтерес як для Закарпатської області, так і для Марамурешського повіту Румунії.

Територіальні громади по обидва боки річки Тиса шукають можливості для реалізації нових транскордонних проектів на користь місцевого населення. Одним із питань, що становлять спільний інтерес для Тачівського району та повіту Марамуреш, залишається запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій. Делегація Марамурешської повітової ради на чолі з Даном Кокошіле, старшим радником Марамурешської повітової ради, у супроводі Василя Бумбара, заступника мера Бістри (українська громада) та консула Румунії в Солотвино/Слатіна пана Граціана Флоріна Пирвуі, відвідала територіальну громаду Вільхівчік, Тачівського  району. Спільно з місцевою владою Вільхівчика були завершені останні юридичні процедури для реалізації нового транскордонного проекту у сфері запобігання та управління надзвичайними ситуаціями. Румунська делегація була приємно здивована, побачивши, що Вільхівчик має спортивно-рекреаційну базу з високим потенціалом розвитку.

Консул Румунії в Солотвино підкреслив у своєму виступі на зустрічі з посадовцями згаданої громади, що в майбутньому ми разом могли б також закласти основи інших транскордонних проектів між Румунією та Україною, в сегменті інклюзивної освіти, за допомогою яких діти з проблемами здоров’я могли б отримати набагато кращі умови допомоги та догляду.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments