duminică, iunie 23, 2024
spot_img
AcasăНовиниСолотвинська сільрада підписала угоду про партнерство і співпрацю з

Солотвинська сільрада підписала угоду про партнерство і співпрацю з

04 червня делегація від Солотвинської селищної ради на чолі з селищним головою Василем Йовдій взяла участь в урочистих заходах з нагоди підписання Угоди про партнерство та співпрацю між Солотвинською громадою та містом Бая Маре повіту Марамуреш в Румунії.

Документ підписали Солотвинський селищний голова Василь Йовдій  та виконувач обов’язків мера міста Бая Маре Іоан Дору Данкуш. Цей крок спрямований на формування зв’язків та довіри між обома громадами. Він знаменує новий етап у партнерстві та співпраці між містами, йдеться на сайті Солотвиньскої селищної ради.

Угода передбачає прагнення обох сторін зміцнити дружні відносини між муніціпалітетом Бая Маре  та Солотвинською селищною радою з метою поглиблення дружньої співпраці між двома муніципалітетами та розвитку двосторонніх відносин на основі рівноправності та  взаємної вигоди.

 Під час зустрічі сторони також обговорили майбутні кроки щодо поглиблення партнерства.

Також під час урочистого заходу селищний голова Василь Йовдій вручив  диплом почесного мешканця Солотвинської територіальної громади виконувачу обов’язків мера міста Бая Маре-  Іоану Дору Данкуш, титул був присвоєний на засіданні  46 сесії Солотвинської селищної ради 8 скликання 21 березня 2024 року рішенням №2469.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments