Центрам екстреної медичної допомоги Закарпаття 26 лютого передали шість реанімобілів. П’ять машин надала Саудівська Аравія як партнер Фундації Олени Зеленської, один — Міністерство охорони здоров’я України.
Про це Суспільному розповів директор Закарпатського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Пшеничний.
З його слів, по дві машини передали в Ужгородську та Мукачівську станції ЕМД, по одному — в Берегівську та Виноградівську.
Центру екстреної допомоги на Закарпатті передали шість реанімобілів
Центру екстреної допомоги на Закарпатті передали шість реанімобілів. 26 лютого 2025 року. Вероніка Мороз/Суспільне Ужгород
Реанімобілі належать до типу С із повним функціоналом для надання всього спектру медичної допомоги лікарями під час транспортування, зокрема при виконанні завдання медичної евакуації.
Анатолій Пшеничний додав, що один такий автомобіль коштує близько 4 мільйони гривень. Для обласної станції машини передали безплатно.