joi, iulie 25, 2024
spot_img
AcasăНовиниВ Ужгороді створили туристичний маршрут мініскульптурками

В Ужгороді створили туристичний маршрут мініскульптурками

Щороку Ужгород притягує туристів і закохує їх в старовинну архітектуру, ароматну каву та казкові мініскульптури, переважна кількість яких розміщена в центральній частині міста.

В Ужгороді встановлено вже 65 мініскульптур, а загалом по Закарпаттю вже понад сотня. Це роботи скульпторів Михайла Колодка, Романа Мурника, Степана Руснака, Василя Криванича та інших. Щоб легко відшукати туристичні родзинки міста, був створений спеціальний туристичний маршрут.

– Ми створили ресурс на якому зібрали всю інформацію про мініскульптурки. Це інтерактивна карта, яка допомагає туристу познайомитися із мініскульптурою та прокласти до неї маршрут. Взагалі мініскульптурки дозволяють побачити місто із зовсім іншого боку. Для цього турист може придбати інтерактивну карту із наліпками й можна пройти квест у пошуках мініскульптурок. Одночасно на всіх картах є QR code, щоб ознайомитися з інформацією про ці туристичні об’єкти. Також ми створили різну туристичну продукцію: карти, шопери із зображеннями мініскульптурок, горнятка, листівки, дитячі розмальовки, – розповіла Інеса Ізай, керівник туроператора MUSE-Travel.

Своєю чергою Віктор Опаленик, голова Асоціації екскурсійного супроводу зауважив, що у туристів часто виникає питання, як знайти всі міні скульптурки. Для цього власне і створювалася інтерактивна карта. Окрім того, вона може розважити дітей під час екскурсії, оскільки за допомогою спеціальних наліпок можна робити помітки.

– Окрім карти зі наліпками, яка буде розповсюджуватися безкоштовно, ми даємо можливість туристам вивчати місто самостійно. Ужгород можна сказати започаткував традицію встановлювати мініскульптурки. Вже пізніше вони з’явилися у Києві, Дніпрі. Всюди вони є туристичним магнітом. Тож нарешті з’явився цікавий маршрут для туристів. І це поштовх відвідати місто повторно. У планах ще один туристичний продукт – турбокс. Його презентація буде пізніше, – зазначив Віктор Опаленик.

Кожна скульптура прямо або опосередковано стосується Ужгорода або Закарпаття, кожна з них є такими собі мініпортретами цікавих, достойних історичних постатей, персонажів чи міфічних героїв, що у тій чи іншій мірі мали, чи мають вплив, розповідають працівники туристичної сфери.

Для покращення туристичної привабливості Ужгорода розроблено також унікальну сувенірну колекцію різних типів.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments