duminică, iunie 23, 2024
spot_img
AcasăНовиниНа Закарпаття прибуло кілька сотень курсантів, які допомагатимуть прикордонникам охороняти кордон

На Закарпаття прибуло кілька сотень курсантів, які допомагатимуть прикордонникам охороняти кордон

На ділянці Мукачівського прикордонного загону створюються резерви, які у випадку збільшення спроб протиправної діяльності здатні у найкоротші терміни стабілізувати ситуацію.

Про це повідомили у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

Зазначається, днями на Закарпаття прибули кілька сотень курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та інших закладів вищої освіти МВС.

Основним їх завданням є набуття практичних навичок щодо контролю за дотриманням прикордонного режиму та режиму державного кордону, оперативного реагування на зміни в обстановці у прикордонні, а також у запобіганні спробам незаконного перетину кордону та забезпеченні публічної безпеки і правопорядку у прикордонній зоні.

„Після ознайомлення з ділянкою проходження стажування, специфікою організації служби із забезпечення надійної охорони кордону, майбутні офіцери виконуватимуть завдання у складі прикордонних нарядів разом зі штатними персоналом, залучатимуться до патрулювання державного рубежу, проведення контрольно-перевірочних заходів тощо”, – додають у повідомленні.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments