joi, iunie 13, 2024
spot_img
AcasăКультураНові правила перебування прикордонних районах Закарпаття. Що відомо

Нові правила перебування прикордонних районах Закарпаття. Що відомо

Відтепер для перебування у прикордонній смузі необхідно мати дозвіл органу ДПСУ.

Як повідомляють в ДПСУ, постановою № 1292 від 7 грудня установлено спеціальний прикордонний режим та заборонено вільний в’їзд, перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не пов’язаних з обороною чи охороною державного кордону, в межах земельних ділянок шириною 30–50 метрів уздовж лінії державного кордону.

Зміни передбачають:

— громадяни України, іноземці та особи без громадянства мають право в’їжджати у контрольований прикордонний район, перебувати, проживати або пересуватися в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу;

— обмеження у вільному в’їзді, перебуванні, проживанні, провадженні робіт й пересуванні осіб у прикордонній смузі – ділянці місцевості завширшки 5 км від лінії держкордону.

— отримання дозволу особами, які планують здійснювати в’їзд, перебувати та проводити роботи у межах прикордонної смуги, у відповідного органу ДПСУ, який безпосередньо виконує завдання у визначеній зоні відповідальності. Це стосується як фізичних, так і юридичних осіб. Дозвіл фізичним особам віком до 18 років надається за зверненням одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або іншого законного представника..

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments