sâmbătă, iulie 20, 2024
spot_img
AcasăрізнеТри медичні заклади Закарпаття беруть участь у Програмі транскордонного співробітництва «Польща –...

Три медичні заклади Закарпаття беруть участь у Програмі транскордонного співробітництва «Польща – Україна

Три медичні заклади Закарпаття беруть участь у Програмі транскордонного співробітництва «Польща – Україна 2021–2027» за пріоритетом «Охорона здоров’я». Йдеться про Хустську центральну лікарню ім. Віцинського О.П., Обласну дитячу та Закарпатську обласну клінічну лікарню ім. А.Новака.

Як повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький, завдяки цим грантовим проєктам у лікувальних закладах на прикордонних територіях вдасться суттєво покращити якість медичних послуг, доступ до них, а також підвищити кваліфікацію персоналу.

💬 «Міста-партнери – Люблін та Ужгород – стикаються з труднощами у доступі до сучасних діагностичних та терапевтичних методів у сфері серцево-судинних захворювань та захворювань, що потребують нейрохірургічного лікування, зокрема у жертв військових конфліктів», – прокоментував перший заступник голови ОВА.

Проєкт передбачає закупівлю ангіографічної системи та лабораторного обладнання, обмін знаннями між співробітниками Обласної клінічної лікарні ім. А. Новака та Воєводської спеціалізованої лікарні імені Стефана Кардинала Вишинського в місті Люблін, а його орієнтовна вартість – 2 млн 854 тис. євро.

📍Термін реалізації проєктів розрахований на 24 місяці. Зокрема, цьогоріч учасники програми планують підписати контракти, спланувати заходи на найближчі 2 роки, здійснити ознайомчу поїздку в Польщу, провести стартову конференцію та запустити закупівлю обладнання.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments